fe

AJTP-s tanuló (2012-2017).
A Klebelsberg-díjat az öt év alatt nyújtott kiemelkedő teljesítményéért kapta.

Már Zánkán kitűnt lelkes tenni akarásával. Közösségének aktív, meghatározó tagja volt az első pillanattól. Kedves személyisége, impulzivitása pedagógusai, diáktársai számára is rögtön kiderült. Az élet minden területén megcsillogtatta tehetségét, legyen az sport, képzőművészet, irodalom. Rajzai, portréi szinte megszólaltak, életre keltek. Kezébe vette a szénceruzát, s a szívével rajzolt. Soha nem utasított el semmilyen felkérést, bármennyire fáradt volt, minden lehetőséget megragadott, hogy segíthessen.

Fontosnak tartotta az önkéntes munkát is. Hallássérült fiatalokat segítő személyiségfejlesztő foglalkozások állandó tagja volt.

Szinte mindenki ismeri a kollégiumban, úgy járt, kelt az épületben, hogy egy kedves mosoly vagy pillantás, üdvözlés mindenkinek jutott.Vagánysága soha nem volt sértő, raszta hajjal ugyanúgy szerettük, mint amikor tősarkúban, csiniben konferált, vagy sportosan súlyzózott.

Értékrendje meghatározó, viselkedése példaértékű volt az 5 éves tevékenysége során.

A közösség szíve, lelke volt, cselekedeteivel, eredményeivel méltán öregbítette kollégiumunk hírnevét.

Feszti, csak így becéztük.