ka

2006-2010 között volt kollégiumunk tanulója. A Táncsics Mihály Gimnázium diákjaként kitűnő eredménnyel zárta minden tanévét. A kollégium kulturális és sportéletében felejthetetlent alkotott. Kétszer végzett első helyen az országos középiskolai kollégiumok Ki Mit Tud versenyén néptánc kategóriában. Rendszeres fellépője volt ünnepségeinknek, megemlékezéseinknek. Versmondó versenyek állandó szereplője volt. Csoportszinten is maradandót alkotott, így nem volt véletlen, hogy a ballagáson ő kapta meg első ízben a kollégiumunk legkiválóbb diákjának létrehozott Klebelsberg-díjat, amivel beírta magát intézményünk történetébe. Jelenleg végzős hallgató a Pázmány Péter Tudományegyetem jogi karán. A mai napig visszajár egykori kollégiumába, ahonnan felejthetetlen emlékeket őriz.